Select your language
 
Szybki kontakt

tel. 022/ 499-63-90

kom. 605-293-104

Nowości
Ster. Modułowy wew. rozbudowa do 12 sek. TORO
Ster. Modułowy wew. rozbudowa do 12 sek. TORO
619,60 zł 503,74 zł
szt.
Moduł do ster. Evolution 12 sek. TORO
Moduł do ster. Evolution 12 sek. TORO
834,31 zł 678,30 zł
szt.
Informacje
Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni.
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów

Wszystkie
oferowane przez nas produkty dostępne w ofercie stałej.

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję realizowaną za pośrednictwem naszej firmy. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy wcześniej skontaktować się z naszą firmą .

Zakupy na raty

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem zakupu na raty, prosimy kontakt mailowy.
 
 
 
 
 

Polityka prywatności sklepu internetowego nawadnianiekris.pl

Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników.

Gromadzenie danych osobowych

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wymaga podania tylko tych danych personalnych i adresowych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl daje możliwość edycji danych personalnych i adresowych.

Niezapowiedziane wiadomości i Newsletter

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wysyła do użytkownika wiadomości e-mail, ściśle związane z jego zamówieniem (np. potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, potwierdzenie wpłynięcia płatności, potwierdzenie wysłania produktów itp.).

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wysyła bezpłatne wiadomości e-mail (Newsletter) tylko do użytkowników, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Newsletter zawiera informacje związane z ofertą oraz działalnością sklepu i nigdy nie będzie wykorzystywany do rozsyłania reklam lub informacji osób trzecich. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z Newslettera.

Zbieranie opinii

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl , w celu dbania o jak najlepszą jakość obsługi, może przekazać adresy mailowe klientów do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu wyłącznie w celu zbierania opinii o przeprowadzonych transakcjach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl