Select your language
 
Szybki kontakt

tel. 022/ 499-63-90

kom. 605-293-104

Informacje
Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni.
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów

Wszystkie
oferowane przez nas produkty dostępne w ofercie stałej.

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję realizowaną za pośrednictwem naszej firmy. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy wcześniej skontaktować się z naszą firmą .

Zakupy na raty

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem zakupu na raty, prosimy kontakt mailowy.
 
 
 
 
 

Polityka prywatności sklepu internetowego nawadnianiekris.pl

Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników.

Gromadzenie danych osobowych

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wymaga podania tylko tych danych personalnych i adresowych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl daje możliwość edycji danych personalnych i adresowych.

Niezapowiedziane wiadomości i Newsletter

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wysyła do użytkownika wiadomości e-mail, ściśle związane z jego zamówieniem (np. potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, potwierdzenie wpłynięcia płatności, potwierdzenie wysłania produktów itp.).

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wysyła bezpłatne wiadomości e-mail (Newsletter) tylko do użytkowników, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Newsletter zawiera informacje związane z ofertą oraz działalnością sklepu i nigdy nie będzie wykorzystywany do rozsyłania reklam lub informacji osób trzecich. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z Newslettera.

Zbieranie opinii

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl , w celu dbania o jak najlepszą jakość obsługi, może przekazać adresy mailowe klientów do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu wyłącznie w celu zbierania opinii o przeprowadzonych transakcjach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl