Select your language
 
Szybki kontakt

tel. 022/ 499-63-90

kom. 605-293-104

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego nawadnianiekris.pl

Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników.

Gromadzenie danych osobowych

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wymaga podania tylko tych danych personalnych i adresowych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl daje możliwość edycji danych personalnych i adresowych.

Niezapowiedziane wiadomości i Newsletter

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wysyła do użytkownika wiadomości e-mail, ściśle związane z jego zamówieniem (np. potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, potwierdzenie wpłynięcia płatności, potwierdzenie wysłania produktów itp.).

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl wysyła bezpłatne wiadomości e-mail (Newsletter) tylko do użytkowników, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Newsletter zawiera informacje związane z ofertą oraz działalnością sklepu i nigdy nie będzie wykorzystywany do rozsyłania reklam lub informacji osób trzecich. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z Newslettera.

Zbieranie opinii

Sklep internetowy nawadnianiekris.pl , w celu dbania o jak najlepszą jakość obsługi, może przekazać adresy mailowe klientów do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu wyłącznie w celu zbierania opinii o przeprowadzonych transakcjach.

 

Zapisywane dane dotyczące plików cookies:

  • informacje na temat sesji,
  • ostatnio oglądane produkty,
  • oddanie głosu w ankiecie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl